• 0

  سبد خرید

 • حساب کاربری

 • نماگالری

  داستان برند دنیل ولینگتون

  dw logo
  0 19

  تاریخچه ساعت مچی دنیل ویلینگتون

  داستان برند دنیل ویلینگتون داستانی جذاب و تا حدودی متفاوت از دیگر داستان هاست. روزی فیلیپ تیساندر سوئدی، بنیانگذار برند دنیل ویلینگتون ، در سفری که به جزایر آفتابی بریتانیا داشت، با مردی انگلیسی آشنا می شود که او را به شدت متاثر می کند (حداقل یک نفر در این کشور با فردی جذاب ملاقات کرده است!). تیساندر به سرعت به این مرد، سبک زندگی او و داستان هایش علاقه مند می شود. اما چیزی که به طور خاص چشم او را می گیرد، ساعت هایی بود که او استفاده می کرد.

  تیساندر به وضوح می دانست که این مرد با ساعت های شیک، بی نظیر و کلاسیکی که به دست می کند بسیار علاقه مند به استایل است و دقیقا می داند که از ساعت خود چه چیزهایی را می خواهد. نمی دانم آیا تا اینجا متوجه شدید که در مورد چه کسی صحبت می کنیم؟ مردی که تیساندر در آن روز ملاقات کرد کسی نبود جز دنیل ویلینگتون. از همانجا بود که دوستی محکمی بین این دو شکل گرفت و تیساندر نه تنها شیفته داستان های شگفت انگیز ویلینگتون شده بود بلکه بسیار علاقه مند به سبک مد بی نظیر و کلاسیک او شده بود.

  تیساندر با احترامی که برای دوستش قائل بود در نهایت برند خود را با نام دنیل ویلینگتون در سوئد ثبت می کند. او در این سال‌ها با استایل فوق العاده و داستان بی نظیری که بسیاری از افراد را جذب می کند، هرگز نگذاشته از شکوه این برند کاسته شود. طراحی بی نظیر، کلاسیک، ظریف و فوق‌العاده ساعت های این برند مشتریان بسیاری را به خود جلب کرده و باعث شده این مشتریان محصولات این برند را با اشتیاق دنبال کنند.

  از آنجایی که دنیل ویلینگتون ، خود شیفته بندهای ساعت قدیمی NATO (نوعی بند خاص) بود، تمایل بسیاری برای وارد کردن طراحی این گونه بندها به مجموعه ساعت های تولیدی دنیل ویلینگتون داشت. آنها می‌خواستند ظرافت کار را حفظ کنند و بنابراین از طراحی ظریف و باشکوه NATO برای بند‌های ساعت خود استفاده کردند که با ساعت های مختلف قابل استفاده بود.

   ساعت مچی دنیل ویلینگتون

  نکته بسیار مهم در مورد ساعت های این برند این است که می تواند این ساعت ها را با تقریبا هر لباسی بپوشید و با انواع لباس‌ها متناسب هستند. چه دنبال ساعتی می‌گردید که برای محیط کار مناسب باشد و چه برای زندگی روزمره، برند دنیل ویلینگتون می تواند نیاز شما را با ساعت های شیک و با استایل خود پاسخ دهد.

  برند دنیل ویلینگتون توسط فیلیپ تیساندر به ثبت رسیده است.

  این برند ساعت به دنبال ملاقاتی که تیساندر با ویلینگتون در سفر خود به جزایر آفتابی بریتانیا داشته، به وجود آمده است.

  تیساندر ایده خود را پس از این ملاقات به سوئد برده و برندی را که امروز شاهد آن هستیم خلق می کند.

  بندهای NATO از المان های اصلی طراحی ساعت های این برند بوده اند که از ابتدا در برنامه شرکت بوده اند