برند لووه Loewe

برند لووه Loewe

برند LOEWE

دوره تاسیس و راه اندازى این برند مربوط به زمانى مى شود که گروهى از صنعتگران حوزه چرم در سال 1846 اقدام به تاسیس یک فروشگاه در منطقه تجارى مادرید کردند.

در سال 1872  صنعتگری آلمانى به نام  “Enrique Roessberg Loewe” با عشق به فرهنگ اسپانیایى به مادرید رفت و به منظور توسعه کار در زمینه حرفه اش و راه اندازى برند “Loewe” به گروه صنعتگران چرم آنجا ملحق شد.

سال 1892 از سالهاى موفق این مجموعه در مادرید بود، چرا که به عنوان بهترین تولید کننده کالا هاى چرمى با کیفیت شناخته شدند و برندشان مورد تائید بسیارى قرار گرفت.

 

از دیگر موفقیت هاى “Loewe” که به عنوان امتیاز نیز به شمار می رود، انتخاب اش به عنوان طراح اختصاصى خاندان سلطنتى زیر نظر پادشاه “Alfonso XII” در سال 1905 بود.

موقعیت هاى موفق کارى سرانجام زمینه را براى گسترش مجموعه فراهم کرد و توانستند شعبه دوم خود را در بارسلونا راه اندازى کنند.

شعب دیگر مجموعه در سال 1923 راه اندازى شد و در سال 1934 گسترش یافت و مدیریت شرکت را نوه اِنریکه “Enrique Loewe Knapp”به عهده گرفت.

تا به امروز آسیا منطقه ایى بسیار پرطرفدار براى Loewe بوده است. آنها اولین شعبه شان را در ژاپن در سال 1976 تاسیس کردند.

امروزه بالغ بر 35 شعبه در ژاپن متعلق به این برند مى باشد.

شروع بخشى از تولیدات پوشاک زنانه این برند از سال 1970 با همکارى طراحان معروفى از جمله Karl Lagerfeld, Giorgio Armani و Laura Biagiotti آغاز شد.

اکسسوری Loewe

امروزه در کنار پوشاک ، کیف و کفش و عطر

اکسسوری گوناگون این برند توجه علاقه مندان رو به خودش جلب کرده

به طوری که زیورآلات و عینک رو عضو جدا نشدنی

در استایل خود میدانند

گوشواره، گردنبند،اکسسوری مو

نماگالری با عرضه به روزترین زیورآلات این برند

از ابتدای سال 2024 پاسخگوی نیاز طرفداران برند لووه

در ایران خواهد بود

در رابطه با عطر

و اما خط تولید محصولات عطرى این شرکت در سال 1972 با معرفى رایحه اى ویژه بانوان به نام “L de Loewe” فعالیت خود را شروع کرد.

دو سال بعد اولین محصول مردانه به نام “Loewe Loewe” را نیز معرفى کردند.

همکارى لووه با شرکت تولید کننده کالا هاى لوکس فرانسوى “LVMH” زمینه را براى گسترش لووه در سطح بین الملل و به ویژه در اسپانیا فراهم کرد.

این همکارى در زمینه تولیدات عطرى لووه ادامه یافت تا جایى که محصولات پرطرفدارى از جمله عطر “Aire Loewe” در سال 1985 وارد بازار اسپانیا شد و در صدر فروش محصولات این مجموعه قرار گرفت.

شرکت “LVMH” به طور رسمى مدیریت مجموعه لووه را در سال 2006 به عهده گرفت و “Narciso Rodriguez” طراح معروف و صاحب برند را به عنوان طراح بخش لباس هاى زنانه قرار داد. همچنین “Stuart Vevers” به عنوان مدیر خلاق لووه در سال 2008 برگزیده شد.

از دیگر عطر و پرفیوم ، ادوپرفیوم و ادوتویلت های محبوب و پرطرفدار این برند می توان به Loco, Agua de Loewe, Aguazul de Loewe, A Mi Aire, Aire Evasion, Aire Sensual, Aire Sutileza, Aura, Esencia Femme, Gala, I Loewe Me, I Loewe You, La Coleccion 1, Loewe 001 Man , Loewe 7,  Quizás Seducción و Solo Loewe اشاره  کرد