دنیل ولینگتون DW

5 کالا

داستان برند دنیل ویلینگتون داستانی جذاب و تا حدودی متفاوت از دیگر داستان هاست. روزی فیلیپ تیساندر سوئدی، بنیانگذار برند دنیل ویلینگتون ، در سفری که به جزایر آفتابی بریتانیا داشت، با مردی انگلیسی آشنا می شود که او را به شدت متاثر می کند (حداقل یک نفر در این کشور با فردی جذاب ملاقات کرده است!). تیساندر به سرعت به این مرد، سبک زندگی او و داستان هایش علاقه مند می شود. اما چیزی که به طور خاص چشم او را می گیرد، ساعت هایی بود که او استفاده می کرد.
Nama gallery
تیساندر به وضوح می دانست که این مرد با ساعت های شیک، بی نظیر و کلاسیکی که به دست می کند بسیار علاقه مند به استایل است و دقیقا می داند که از ساعت خود چه چیزهایی را می خواهد. نمی دانم آیا تا اینجا متوجه شدید که در مورد چه کسی صحبت می کنیم؟ مردی که تیساندر در آن روز ملاقات کرد کسی نبود جز دنیل ویلینگتون. از همانجا بود که دوستی محکمی بین این دو شکل گرفت و تیساندر نه تنها شیفته داستان های شگفت انگیز ویلینگتون شده بود بلکه بسیار علاقه مند به سبک مد بی نظیر و کلاسیک او شده بود.

تیساندر با احترامی که برای دوستش قائل بود در نهایت برند خود را با نام دنیل ویلینگتون در سوئد ثبت می کند. او در این سال‌ها با استایل فوق العاده و داستان بی نظیری که بسیاری از افراد را جذب می کند، هرگز نگذاشته از شکوه این برند کاسته شود. طراحی بی نظیر، کلاسیک، ظریف و فوق‌العاده ساعت های این برند مشتریان بسیاری را به خود جلب کرده و باعث شده این مشتریان محصولات این برند را با اشتیاق دنبال کنند.

از آنجایی که دنیل ویلینگتون ، خود شیفته بندهای ساعت قدیمی NATO (نوعی بند خاص) بود، تمایل بسیاری برای وارد کردن طراحی این گونه بندها به مجموعه ساعت های تولیدی دنیل ویلینگتون داشت. آنها می‌خواستند ظرافت کار را حفظ کنند و بنابراین از طراحی ظریف و باشکوه NATO برای بند‌های ساعت خود استفاده کردند که با ساعت های مختلف قابل استفاده بود.